1658-G21-00-P10-D01-12A
- Артикул производителя:
- 1658-G21-00-P10-D01-12A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 12A 240VAC 28VDC
- Current Rating (Amps) :
- 12A
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V