0MIB010.X
- Артикул производителя:
- 0MIB010.X
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Automatic Reset
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Holder
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 12 V