JLE-2-1REC4-62-5-B4-250-A
- Артикул производителя:
- JLE-2-1REC4-62-5-B4-250-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR 250A 240VAC
- Current Rating (Amps) :
- 250A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V