JLE-2-1-63-5-F1-165
- Артикул производителя:
- JLE-2-1-63-5-F1-165
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR 165A 240VAC
- Current Rating (Amps) :
- 165A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V