219-6-1-66-7-6-50-H
- Артикул производителя:
- 219-6-1-66-7-6-50-H
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR 50A 600VAC
- Current Rating (Amps) :
- 50A
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 6
- Voltage Rating - AC :
- 600 V