JLE-1-1-53-3-B4-175-A-V
- Артикул производителя:
- JLE-1-1-53-3-B4-175-A-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR 175A 160VDC
- Current Rating (Amps) :
- 175A
- Voltage Rating - DC :
- 160 V