CMLHPB11-1RLS4-52-175.-1-01-V
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- Sensata-Airpax
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
- Производитель :
- Sensata-Airpax
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Magnetic (Hydraulic Delay)
- Current Rating (Amps) :
- 175A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 2
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 415 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V