219-3-1REC5-66-7-8-27-A
- Артикул производителя:
- 219-3-1REC5-66-7-8-27-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR 27A 600VAC
- Current Rating (Amps) :
- 27A
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 3
- Voltage Rating - AC :
- 600 V