8340-F440-P1T2-BLH0-15A
- Артикул производителя:
- 8340-F440-P1T2-BLH0-15A
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Number of Poles :
- 4
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V