IULHK111-1-43-25.0-01
Артикул производителя:
IULHK111-1-43-25.0-01
Производитель/Бренд:
Sensata-Airpax
Краткое описание:
CIR BRKR MAG-HYDR
Производитель :
Sensata-Airpax
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
2.5A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
3
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V