IELHK111-1-64-.250-B-91
- Артикул производителя:
- IELHK111-1-64-.250-B-91
- Current Rating (Amps) :
- 250mA
- Number of Poles :
- 3
- Voltage Rating - AC :
- 415 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V