2210-S222-P1M1-H0-10A
Артикул производителя:
2210-S222-P1M1-H0-10A
Производитель/Бренд:
E-T-A
Краткое описание:
CIR BRKR THRM 10A
Производитель :
E-T-A
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Breaker Type :
Thermal Magnetic
Current Rating (Amps) :
10A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
28 V