2210-S222-P1M1-H0-20A
Артикул производителя:
2210-S222-P1M1-H0-20A
Краткое описание:
CIR BRKR 20A 480VAC 65VDC
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) :
20A
Mounting Type :
Panel Mount
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
65 V