483-V533-J1M1-B2S0ZN-7.5A
Артикул производителя:
483-V533-J1M1-B2S0ZN-7.5A
Краткое описание:
CIRC BRKR THRM
Current Rating (Amps) :
7.5A
Illumination :
None
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
75 V