483-V533-J3M1-C4S0Z-7.5A
Артикул производителя:
483-V533-J3M1-C4S0Z-7.5A
Краткое описание:
CIR BRKR THRM 7.5A 115VAC 28VDC
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) :
7.5A
Voltage Rating - AC :
115 V
Voltage Rating - DC :
28 V