483-TC-G11-J25-7.5A
Артикул производителя:
483-TC-G11-J25-7.5A
Производитель/Бренд:
E-T-A
Краткое описание:
CIR BRKR THRM 7.5A 115VAC 28VDC
Производитель :
E-T-A
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Push-Pull Plunger
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, UL1077
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
7.5A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
115 V
Voltage Rating - DC :
28 V