8345-B0PB-U3H1-282040-225A
- Артикул производителя:
- 8345-B0PB-U3H1-282040-225A
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR 225A 80VDC
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077, UL489
- Current Rating (Amps) :
- 225A
- Voltage Rating - DC :
- 80 V