8340-F130-K4M2-A2H0-40A
- Артикул производителя:
- 8340-F130-K4M2-A2H0-40A
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG 40A 240VAC 80VDC
- Current Rating (Amps) :
- 40A
- Number of Poles :
- 3
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V