IELHK11-1-72-90.0-01-V
- Артикул производителя:
- IELHK11-1-72-90.0-01-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- Current Rating (Amps) :
- 90A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 415 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V