IEGZX666-1-62-30.0-03-C
- Артикул производителя:
- IEGZX666-1-62-30.0-03-C
- Краткое описание:
- CIRCUIT BREAKER
- Actuator Type :
- Rocker
- Approval Agency :
- CCC, CSA, UL1077
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Number of Poles :
- 3
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V