IEGZX666-1-69-20.0-03-V
Артикул производителя:
IEGZX666-1-69-20.0-03-V
Current Rating (Amps) :
20A
Number of Poles :
3
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
80 V