IEGH666-1-61-30.0-01
- Артикул производителя:
- IEGH666-1-61-30.0-01
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- CSA, UL1077
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Number of Poles :
- 3
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V