482-GA12-K1M1-A1S0-20A
- Артикул производителя:
- 482-GA12-K1M1-A1S0-20A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 20A 230VAC 28VDC
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Voltage Rating - AC :
- 230 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V