4120-G214-J1M1-B2S0ZN-10A
- Артикул производителя:
- 4120-G214-J1M1-B2S0ZN-10A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 10A
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Push-Pull Plunger
- Approval Agency :
- UL1077
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 115 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V