482-G512-K1M1-A1S0-20A
Артикул производителя:
482-G512-K1M1-A1S0-20A
Производитель/Бренд:
E-T-A
Краткое описание:
CIR BRKR THRM 20A 115VAC 28VDC
Производитель :
E-T-A
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Push-Pull Plunger
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
20A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
115 V
Voltage Rating - DC :
28 V