8345-X01A-V3T1-DB1B2B-125A-V
- Артикул производителя:
- 8345-X01A-V3T1-DB1B2B-125A-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR 125A 80VDC
- Approval Agency :
- CQC, UL1077, VDE
- Breaker Type :
- Magnetic (Hydraulic Delay)
- Current Rating (Amps) :
- 125A
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - DC :
- 80 V