8340-G221-P1H2-A4H0-20A
- Артикул производителя:
- 8340-G221-P1H2-A4H0-20A
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG 20A 240VAC 80VDC
- Actuator Type :
- Push-Pull Plunger
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077, UL489A
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V