9510-G213-J3F1-B2R2B1-125A
Артикул производителя:
9510-G213-J3F1-B2R2B1-125A
Производитель/Бренд:
E-T-A
Краткое описание:
CIR BRKR MAG 125A 28VDC
Производитель :
E-T-A
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Push-Pull Plunger
Approval Agency :
Breaker Type :
Magnetic
Current Rating (Amps) :
125A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
28 V