GMS-32S-6A
Артикул производителя:
GMS-32S-6A
Производитель/Бренд:
Carlo Gavazzi Inc.
Краткое описание:
MMS 32A STD BREAK 4-6A
Производитель :
Carlo Gavazzi Inc.
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Rotary
Approval Agency :
Breaker Type :
Current Rating (Amps) :
6A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Poles :
3
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
690 V