8340-T120-K1M2-ALH0-25A
- Артикул производителя:
- 8340-T120-K1M2-ALH0-25A
- Краткое описание:
- CIR BRK MAG-HYD 25A 240VAC/80VDC
- Current Rating (Amps) :
- 25A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V