IEGBXF66-1-62-32.0-AB-M3-V
- Артикул производителя:
- IEGBXF66-1-62-32.0-AB-M3-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- Current Rating (Amps) :
- 32A
- Illumination :
- None
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V