IEGZX66-1-62-25.0-22-V
Артикул производителя:
IEGZX66-1-62-25.0-22-V
Current Rating (Amps) :
25A
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
80 V