ESX10-TD-124-DC24V-6/8/10A
- Артикул производителя:
- ESX10-TD-124-DC24V-6/8/10A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR SOLID STATE 10A 24VDC
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Slide Switch
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 14, UL2367, UL508, UL Class I Div 2
- Breaker Type :
- Solid State
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- Red
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 24 V