2210-T220-K0T1-H231-32A
Артикул производителя:
2210-T220-K0T1-H231-32A
Краткое описание:
CIR BRK THERM-M 32A 250VAC/65VDC
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) :
32A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
DIN Rail
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
65 V