2210-S221-P1F2-Z241-2.5A
- Артикул производителя:
- 2210-S221-P1F2-Z241-2.5A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM 2.5A 250VAC/65VDC
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
- Breaker Type :
- Thermal Magnetic
- Current Rating (Amps) :
- 2.5A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 2
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 65 V