LELK1-1-52-60.0-AV-01
- Артикул производителя:
- LELK1-1-52-60.0-AV-01
- Actuator Type :
- Lever
- Current Rating (Amps) :
- 60A
- Voltage Rating - AC :
- 415 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V