2215-G111-P1M1-S0-2.5A
- Артикул производителя:
- 2215-G111-P1M1-S0-2.5A
- Краткое описание:
- CIR BRKR 2.5A 250VAC 75VDC
- Actuator Type :
- Toggle
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, UL1077
- Current Rating (Amps) :
- 2.5A
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 75 V