2215-G111-P1M1-S0-1.5A
- Артикул производителя:
- 2215-G111-P1M1-S0-1.5A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR 1.5A 250VAC 75VDC
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Toggle
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, UL1077
- Breaker Type :
- Thermal Magnetic
- Current Rating (Amps) :
- 1.5A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 75 V