CA1-B0-24-420-121-KG
Артикул производителя:
CA1-B0-24-420-121-KG
Производитель/Бренд:
Carling Technologies
Краткое описание:
CIRCUIT BREAKER
Производитель :
Carling Technologies
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
CSA, UL489
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
2A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
120 V
Voltage Rating - DC :
150 V