LELBX1-1-62-35.0-M6-V
- Артикул производителя:
- LELBX1-1-62-35.0-M6-V
- Actuator Type :
- Rocker
- Current Rating (Amps) :
- 35A
- Voltage Rating - AC :
- 415 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V