IELK1-1-72-25.0-01-V
Артикул производителя:
IELK1-1-72-25.0-01-V
Краткое описание:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
Approval Agency :
UL1077
Current Rating (Amps) :
25A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V