IELK1-1-72-40.0-A-01-V
Артикул производителя:
IELK1-1-72-40.0-A-01-V
Краткое описание:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps) :
40A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V