IELK1-1-71-30.0-01-V
Артикул производителя:
IELK1-1-71-30.0-01-V
Краткое описание:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps) :
30A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V