IELK1-1-63-30.0-01-V
Артикул производителя:
IELK1-1-63-30.0-01-V
Current Rating (Amps) :
30A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V