IELK1-1-62-20.0-A-01-V
- Артикул производителя:
- IELK1-1-62-20.0-A-01-V
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Voltage Rating - AC :
- 415 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V