IELK1-1-72-40.0-91-V
- Артикул производителя:
- IELK1-1-72-40.0-91-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 40A
- Current Rating (Amps) :
- 40A
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V