IEGBX6-1-51F-28.0-A-N3-V
- Артикул производителя:
- IEGBX6-1-51F-28.0-A-N3-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- Actuator Type :
- Rocker
- Current Rating (Amps) :
- 28A
- Illumination :
- None
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V