2210-T210-K0M1-H121-32A
- Артикул производителя:
- 2210-T210-K0M1-H121-32A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CIRC BRKR THRM
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Thermal Magnetic
- Current Rating (Amps) :
- 32A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 65 V