2210-T210-K0M1-H131-32A
- Артикул производителя:
- 2210-T210-K0M1-H131-32A
- Краткое описание:
- CIR BRK THERM-M 32A 250VAC/65VDC
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
- Current Rating (Amps) :
- 32A
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 65 V