MT1-S-12-020-3-A21-B-T
- Артикул производителя:
- MT1-S-12-020-3-A21-B-T
- Approval Agency :
- UL489A
- Current Rating (Amps) :
- 20mA
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V